Перший рівень меню

навігація по сторінкам

KIA MotorsСвіт KIA

Корпорація KIA Motors (www.kia.com) - виробник якісних автомобілів для тих, хто молодий серцем - заснована в 1944 році і є найстарішим автомобільним підприємством Кореї. Будучи частиною промислової групи Hyundai-KIA, компанія прагне увійти в число лідерів світової автомобільної промисловості.

Щорічно на тринадцяти заводах компанії, які розташовані у восьми країнах світу, виробляється близько 1,5 млн. автомобілів. Дилерські автосалони KIA Motors працюють у 172 країнах світу. Загальне число співробітників корпорації перевищує 40 000 чоловік, а щорічний дохід складає більше $ 14,5 млрд. KIA Motors є офіційним спонсором чемпіонату України з футболу і Чемпіонату Світу з футболу-2010.Тривимірний логотип KIA Motors уособлює притаманну компанії молодість і енергійність.
Насичений червоний колір асоціюється з сонячним світлом і передбачає живий, динамічний, життєстверджуючий стиль KIA. Гнучкий відточений еліпс символізує земну кулю і підкреслює статус KIA як одного з провідних гравців світового автомобілебудування.

Девіз KIA - «The Power to Surprise» - відображає основу стратегії корпорації - постійне прагнення до інновацій, щоб виробляти автомобілі, що перевершують очікування споживачів.


Нижне меню
COPYRIGHT© 2011 KIA MOTORS. Всі права захищені

Розробка New Age Lab 
UkrAuto © 2011 ФАЛЬКОН-АВТО
Гaряча лінія: 0-800-502-909
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв в межах України безкоштовнi