Перший рівень меню

навігація по сторінкам

Корпоративним клієнтамПереваги автомобілів KIA для корпоративних клієнтів

Навіть під час світової кризи обсяги продажів автомобілів KIA по всьому світу невпинно зростають. Лише протягом першого місяця осіннього бізнес-сезону 2009 року південногокорейський виробник реалізував більш ніж 150 тис. транспортних засобів. Показники зростання в порівнянні з успішним минулим роком для деяких регіонів сягнули 130%! На 63-му міжнародному франкфуртському мотор-шоу KIA Motors представила відразу п’ять приголомшливих новинок, а на додачу нові силові установки та протопипи екологічно чистих автомобілів майбутнього.

Все сказане є прямим свідоцтвом глобального успіху бренду KIA і, що найголовніше, визнання збоку споживачів його виключної якості та іноваційності. Серед власників автомобілів KIA по всьому світу можна зустріти чимало представників бізнесу будь-якого масштабу – від малого та середнього до крупних корпорацій із сотнями та тисячами співробітників. Секрет успіху в численних перевагах, які клієнти отримують разом із низькою вартістю володіння автомобілями KIA.

Головні переваги автомобілів KIA для корпоративних клієнтів:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – найкраща запорука оптимального вирішення задач будь-якої складності! Разом ми знайдемо найкраще рішення для Вашого бізнесу. Швидко. Ефективно. Конфіденційно.

 

 

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до керівника відділу з продажу автомобілів корпоративним клієнтам,

Скорохода Сергія,

тел. (044) 201-33-21

моб.тел. 067-400-19-61

e-mail: s.skorohod@falconauto.com.ua

 

 


Нижне меню
COPYRIGHT© 2011 KIA MOTORS. Всі права захищені

Розробка New Age Lab 
UkrAuto © 2011 ФАЛЬКОН-АВТО
Гaряча лінія: 0-800-502-909
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв в межах України безкоштовнi