Перший рівень меню

навігація по сторінкам

Корпоративним клієнтамПослуги для корпоративних клієнтів

Стати корпоративним клієнтом компанії “ФАЛЬКОН-АВТО” та отримати спеціальні умови продажу дуже просто – для цього необхідно мати намір хоча б один раз придбати відразу щонайменше три автомобіля марки КІА. Долучившись до великої сім’ї наших корпоративних клієнтів, Ви отримаєте можливість скористатися розробленим з урахуванням потреб Вашого бізнесу пакетом послуг задля максимального спрощення процесу придбання та обслуговування автомобілів.

На Ваш вибір широкий перелік інструментів фінансування покупки та можливість отримання допомоги від фінансового брокера. В торгівельно-сервісній мережі “ФАЛЬКОН-АВТО” постійно діють акційні пропозиції, програми заохочення та лояльності, накопичувальні знижки для постійних клієнтів.

Ви потребуєте додаткової інформації для прийняття остаточного рішення? Зверніться до наших менеджерів з корпоративних продажів, що працюють в усіх регіонах України. Вони нададуть вичерпні професійні відповіді на запитання будь-якого рівня складності і організують повний супровід на кожному з етапів – передпродажу, придбання автомобілів та в процесі експлуатації. За необхідності ми завжді готові надати автомобілі для безпосередньої оцінки їх споживчих якостей.

Ми раді запропонувати нашим корпоративним клієнтам:

  • Вигідні умови придбання та обслуговування автомобілів;

  • Спеціальні ціни на автомобілі запчастини та додаткове обладнання;

  • Накопичувальну систему знижок, що діє по всій території України;

  • Першочергове постачання автомобілів;

  • Лояльні умови придбання та обслуговування автомобілів для співробітників;

  • Позачергове обслуговування на сервісі за спеціальними цінами;

  • Гарантійна підтримка по всій території України;

  • Завдячуючи тісній та плідній співпраці з нашими партнерами корпоративні клієнти можуть додатково отримати вигідні умови придбання автомобілів в кредит та лізинг.

Понад усе ми цінуємо партнерські відносини з нашими клієнтами. З нами Ви можете розраховувати на оперативне та комплексне вирішення задач Вашого бізнесу незалежно від його розмірів та обсягів існуючих та/або планованих замовлень. 

Наявність сертифікатів якості і дотримання гарантійних забов'язань збоку офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні компанії «ФАЛЬКОН-АВТО» є найкращою запорукою стабільності та збереження безперервності бізнесу.

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до керівника відділу з продажу автомобілів корпоративним клієнтам,

Скорохода Сергія ,

тел. (044) 201-33-21

моб.тел. 067-400-19-61

e-mail: s.skorohod@falconauto.com.ua

 


Нижне меню
COPYRIGHT© 2011 KIA MOTORS. Всі права захищені

Розробка New Age Lab 
UkrAuto © 2011 ФАЛЬКОН-АВТО
Гaряча лінія: 0-800-502-909
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв в межах України безкоштовнi