Перший рівень меню

навігація по сторінкам

Програми фінансуванняПридбання автомобіля в групах

Компанія «АВТО ПРОСТО» (торгівельна марка «АВТОТАК») представляє найбільш доступний для вітчизняних споживачів спосіб придбання автомобілів. Групи складаються за принципом зацікавленості майбутніх автовласників в певній моделі, до їх складу можуть входити як фізичні, так і юридичні особи. Переваги такого способу очевидні, адже сплата вартості обраного автомобіля здійснюється мінімальними щомісячними платежами із можливістю самостійно планувати строки отримання автомобіля. В країнах Північної Америки та Європи в такий спосіб купують автомобілі вже понад 40 років.
 
Наразі за програмою «АВТОТАК» існує можливість укласти договір на придбання наступних найбільш популярних моделей автомобілів марки KIA:
Навіть якщо Ви бажаєте придбати іншу модель автомобіля KIA, можна укласти угоду на найближчу за ціновою пропозицією модель, а на момент отримання автомобіля обрати бажану модель. Завдячуючи програмі «АВТОТАК», кожного місяця на 700 щасливих автовласників в Україні стає більше.
 
Для укладання договору необхідний лише паспорт та вступний внесок у розмірі лише 3% від вартості автомобіля. При цьому послуги «АВТОТАК» коштуватимуть до 4,6% у гривні. Однією з переваг є й те, що автовласник сплачує послуги із страхування автомобіля щомісячними платежами.
 
Детальніше про умови придбання автомобілів за програмою «АВТОТАК» запитуйте в салонах дилерських підприємств компанії «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні, дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0-800-500-348 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні) або на сайті «АВТОТАК».
 

Нижне меню
COPYRIGHT© 2011 KIA MOTORS. Всі права захищені

Розробка New Age Lab 
UkrAuto © 2011 ФАЛЬКОН-АВТО
Гaряча лінія: 0-800-502-909
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв в межах України безкоштовнi